Jump to content
Apple iOS 12.4 Sürümünü İmzalamayı Durdurdu !
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
black21

İpad konturlu data hattı ?

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaslar merhaba.ıpad im için konturlu bır hat alıp onın ıcıne her ay 10 tl sınırsız ınternet yuklıyım pasa pasa kulanırım dıye hayal edıyordum.hat almak ıcın avea bayısıne gıttgmde malesef konturlu hatların ınternetının ıpadlerde calısmayacagını soyledır.bna sacma geldı.sadece faturalı hatlarda ınternet oaketı aldımı ıpadlerde calısıyormus.bna hıc ınandırıcı gelmedı acıkcası, hanı faturalı hat satmakıstedklerı ıcın boyle soyledıler gıbıme geldı.Acaba bu konu hakıında bılgınız varmı sızın ? Yanı bn konturlu hat alıp ıpad e tKıp ınternetını kulanamazmıyım ??

Sent from my iPad 4 64 gb wifi + 4g white

using Tapatalk

Cidden cok sacma geldi bana da.Baska yerlere de sorun bence

@@@Tapatalk@@@

Bende çok merak ediyorum. Hazır kartı ipade taksak interneti kullanamazmıyız? Hatları İpad e takılmaya müsait olanlar deneyebilirler mi ?

Sımdı soyle soylıyım sıze.bnm bırtane hattm vardı faturalı avea hat.telefonumda uzun surekullandm fakat sonra numaramı degstrdm ve o hattm evde oylece kaldı.faturasını yatırıyordum ve ıcındede 4gb ınternetm vardı.ıpad aldktan sonra ona taktm kulanmaya basladö bır sıkıntı olmadı.yanı bu bu data hat dedıklerı sadece ınternet kulanımı yapılabılen bır hat galıba.normal telefona takıldgı zaman konusma yapılmıyor dıye bılıyorum.en azından bana oyle soyledı calısan.her neyse normal telefonda kulandgmz faturalı hattımızı ıpad ye kulanabılıyosak konturlu hattıda ıpad te kulanıyo olabılmemız lazım.yan suan elmde kontrlu hat yok olsa denıcektm .kesın konturlu hatta ınternetı kulanabılırsın dıyen bır arkadasım olsa gıdıp alcam :) smdı 4gb ınternet var ama kota asım derdı yok ıkıde bır tedırgın ol falan uarasamam.kontrlu hattakı ınternetı kulanabılsek kebab:) al 10 tl yukle kota asım derdı yok sıkıntı yok ama sınırsız ınternet var :))

using Tapatalk

Ben 1 sene iPad i faturasız Avea hattim ile kullandım. Ayda 9tl 1gb internet ile. Hatta iPad e cydia'dan telefon yamasını kurup görüşme yapmisligim da var :)

Olur-olmaz olayını Turkcell tim'e sorsanız olur der. Ama Avea bayileri tembihlenmis gibi ne hikmetse olmaz diyorlar. Ben en son gecen sene kullanmıştım.

Ben 1 sene iPad i faturasız Avea hattim ile kullandım. Ayda 9tl 1gb internet ile. Hatta iPad e cydia'dan telefon yamasını kurup görüşme yapmisligim da var :)

Olur-olmaz olayını Turkcell tim'e sorsanız olur der. Ama Avea bayileri tembihlenmis gibi ne hikmetse olmaz diyorlar. Ben en son gecen sene kullanmıştım.

Tesekkurler kardesim bn en iyisi birtane avea konturlu hat alip deniyim belki olur :)

İpad DEDE ...

Sonucunu mutlaka buraya yazın merak eden çok kişi var. :)

Sonucunu mutlaka buraya yazın merak eden çok kişi var. :)

Merak etme sonucu buraya sız degerlı kardeslerımlempaylasmasam catlarım zaten :)

using Tapatalk

Tiestolga sınırsız derken ben vodafoneden 4b internet aldım 2 yıl boyunca her ay yenisi geliyor net bitince yavaşlıyor seninki nasıl sınırsız hızlımı?

iPad3 ile Tapatalk vasıtasıyla gönderildi.

Ben hala kullanmaktayım vodafone sınırsız net ayda 14 tl olanı normal hat ipad 2 3g :) ben sadece datayı çekiyorum :) sorun olmaz yani

Konturlumu hattınız ??

using Tapatalk

Tiestolga sınırsız derken ben vodafoneden 4b internet aldım 2 yıl boyunca her ay yenisi geliyor net bitince yavaşlıyor seninki nasıl sınırsız hızlımı?

iPad3 ile Tapatalk vasıtasıyla gönderildi.

Belli bir kotası var. Ve bu kotadan sonra hız düşüyor. Kota da 250mb flndı en fazla. Ve kontörlü hatlar için bu tarife :)

Al kontorlu hat kim ne derse desin adamlar vodem satıyor linuxta çalışıp çalışmadıgı konusunda bilgileri yok takma kafana gönül tahatlıgı ile kullan sınırsız vodafon hattı bulabilirsen tadından yenmez

Ben 1 sene iPad i faturasız Avea hattim ile kullandım. Ayda 9tl 1gb internet ile. Hatta iPad e cydia'dan telefon yamasını kurup görüşme yapmisligim da var

Data hatıını ipad airde arama ve smse açmak için bir tweak var mı

İpadden gitti