Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
favori

Ücretsiz / İndirimde Olan Uygulamalar [Sürekli Güncel]

Rate this topic

Recommended Posts

Arakadaşlar Mac için AppStore'da 'ücretli uygulamalar' Program ve oyunlar' ücretsiz olarak az'da olsa yayınlanıyor,

Başlığı açmamdaki gaye Mac kullanıcıları için belki ücret karşılığı alınacak olan Prog + Oyun ihtiyaca göre değişsede, konuda Mac kullanan arkadaşların da ücretsize düşenler için paylaşacağı Link'ler sayesinde ücretsiz yakalama imkanı sunacağına inanıyorum,

Şu programla da her an indirimdeki programları izleyebilirsiniz.

https://itunes.apple.com/app/id428240257?mt=12

Aslında güzel oldu Bilal, bu konuda bundan sonra ücretsize düşen uygulamalar link olarak paylaşılırsa her ücretsiz uygulama için daha önceki gibi açılan ayrı konu Genel'e taşımak zorunda kalınmaz (ki Genel'de de zamanla bu konular arka sayfalara düşebiliyor yani gözden kaçabiliyor) ve tüm ücretsiz uygulamalar bir başlık altında toplanır. Bu konuyu programlar listesine de alıyorum. Teşekkürler paylaşım için.

Ayrıca şu notu da düşmek istiyorum arkadaşlar; bu konu kesinlikle Program İstek Bölümü olmayacaktır Sadece ücretsize düşen program linkleri verilecektir yani bir yerde bir duyuru konusu niteliğinde olacaktır. Program isteği yapan arkadaşlarımız için Program İstek Bölümü zaten bulunmaktadır.

Saygı ve sevgilerimle

Konu bu şekilde devam edicek,Teşekkür ederim Candaş abi ilgin için.

ilk olarak bugün gördüğüm $2.99 ücreti olan Social Weather Animasyonlu Hava durumu uygulaması kullanımı çok basit ve güzel bir uygulama.

ekranresmi2012041812384.png

AppStore'da fiyatı $4.99 olan 'SkySafari' şuan ücretsiz, Yeni farkettim süresi az kalmış olabilir, kaçırmamanızı isterim arkadaşlar.

ekranresmi2012042819582.png

ekranresmi2012042822135.png

Oyunun Store Satış ücreti $4.99 'şuan ücretsiz, + olarak

iPad&iPhone içinde şuan için sunulmaktadır.

down1a.png

The Great Jitters: Pudding Panic

ekranresmi2012060801424.png

Edited by favori
  • Like 1

Aslında güzel oldu Bilal, bu konuda bundan sonra ücretsize düşen uygulamalar link olarak paylaşılırsa her ücretsiz uygulama için daha önceki gibi açılan ayrı konu Genel'e taşımak zorunda kalınmaz (ki Genel'de de zamanla bu konular arka sayfalara düşebiliyor yani gözden kaçabiliyor) ve tüm ücretsiz uygulamalar bir başlık altında toplanır. Bu konuyu programlar listesine de alıyorum. Teşekkürler paylaşım için.

Ayrıca şu notu da düşmek istiyorum arkadaşlar; bu konu kesinlikle Program İstek Bölümü olmayacaktır Sadece ücretsize düşen program linkleri verilecektir yani bir yerde bir duyuru konusu niteliğinde olacaktır. Program isteği yapan arkadaşlarımız için Program İstek Bölümü zaten bulunmaktadır.

Saygı ve sevgilerimle

Beyler bilginiz olsun bu oyun App Store üzerindende ücretsiz indiriliyor ve güncelleniyor (UberStrike HD) :).

Red Crucible diye oyun var onuda öneririm :)..

Beyler bilginiz olsun bu oyun App Store üzerindende ücretsiz indiriliyor ve güncelleniyor (UberStrike HD) :).

Red Crucible diye oyun var onuda öneririm :)..

4rhrb.png

4rhrt.png

AppStore'da fiyatı 4.99$ olan 'SkySafari' şuan ücretsiz, Yeni farkettim süresi az kalmış olabilir, kaçırmamanızı isterim arkadaşlar.

ekranresmi2012042819582.png

ekranresmi2012042819593.png

Edited by favori

Flychaser 'Oyun'

Şuan için ücretsiz Detaylı bilgi eklenecek.

Sent from my iPhone 4s White

iTweax v4.0.3 Sisteminiz için çeşitli ek özellikleri kullanabileceğiniz ve bakım-onarım araçları içeren türündeki en iyi programlardan biri (OnyX alternatifi).

31042.png

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Intel İşlemci

MAC OSX 10.5 (v1.2.7), 10.6 (v2.3), 10.7 (v3.0.3), 10.8 (v4.0.3)

iTweax İndir

Merhaba Arkadaşlar;

Ayrı ayrı konu açmaktansa indirimde ve ücretsiz olan uygulamalar ve oyunları tek başlık altında toplamaya karar verdim. Mac de uygulama sayısı arttıkça zamanla ücretsiz uygulama sayısıda artıyor. Sizlerde bu tarz uygulamalara denk gelirseniz bu başlık altında yayınlamanızı rica ediyorum. Hepinize İyi Forumlar dilerim.

NOT: Aşağıdaki ücretsiz uygulamalar 17 Mart Pazar akşamı saat 11.59 pm de sona erer. Kaçırmayın...

Memory Booster:

https://itunes.apple.com/us/app/memory-booster-ram-optimizer/id592647907?mt=12&ign-mpt=uo%3D4

Backup Guru LE:

https://itunes.apple.com/us/app/backup-guru-le/id595553555?mt=12&ign-mpt=uo%3D4

EisenPower:

https://itunes.apple.com/us/app/eisenpower/id571070676?mt=12&ign-mpt=uo%3D4

ekranalntsqi.png

Edited by ahmethan

PickaBundle sponsorluğunda seçeceğiniz 10 uygulama sadece $49,99 . Eğer aşağıdaki uygulamalar tam size göreyse kaçırmayın derim.

https://www.pickabundle.com/

1.png

2.png

3.png

5.png

6.png

7.png

8.png

Eline sağlık Ahmetciğim ama daha önceden açılmış şu konu vardı;

http://www.iphoneyardim.net/mac_amp_appstore_programlar/53835-ucretsiz_mac_appstore_program_oyun.html

Mademki konu sürekli güncel olacak diyorsun o zaman 2 konuyu birleştirelim.

Mahcup oldum şimdi, daha önce görseydim o konu üzerinde devam ederdim. Araya forumun bakım çalışmaları da girince kaynadı. Teşekkür ederim iki konu birleşince daha iyi olmuş. Elimden geldiğince indirim ve ücretsizleri takip edeceğim.

Mahcup oldum şimdi, daha önce görseydim o konu üzerinde devam ederdim. Araya forumun bakım çalışmaları da girince kaynadı. Teşekkür ederim iki konu birleşince daha iyi olmuş. Elimden geldiğince indirim ve ücretsizleri takip edeceğim.

Estagfurullah, olur öyle :) 2 konu daha sağlam oldu böyle, yeni uygulamaların takipçisiyiz ;)

Tapatalk kullanılarak iPhone'umdan gönderildi.

maclegion-spring-bundle2013.jpg

The MacLegion Bahar 2013 kampanyasında 11 adet mac uygulaması $393 yerine sadece $49!. Sizde bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız sitesinen uygulamaları inceleyebilirsiniz.

MacLegion Spring Bundle 2013!

Edited by ahmethan

Freebie Bundle 'da 9 uygulama $130 yerine ücretsiz. Bu fırsatı kaçırmayın derim. Bunun için MacUpdate 'e ücretsiz üye olun ve aşağıdaki adresten satın alma işlemini gerçekleştirin. Serial numaralar mail adresinize gelecektir.

https://deals.macupdate.com/freebundle/

mubundle17email2_06.jpg