Jump to content
Apple iOS 12.4 Sürümünü İmzalamayı Durdurdu !
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
onurcan83

Satılık iPad 1. Nesil 16 gb Wifi -Kusursuz Temizlikte 400 TL

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar,

Türkiyeden alınma 1. Nesil 16 GB Wifi Ipad imi ipad mini almak amacıyla satmak istiyorum. Titiz birisi olduğum için ilk alındığı günden beri jelatin ve sikilon kılıf ile kullanılmıştır, herhangi bir düşme veya darbeye KESİNLİKLE maruz kalmamıştır. Pil durumu gayet iyidir 10 saat kullanılabilmektedir. Üzerinde bir tane çizik dahi bulunmamaktadır. Aşağıda resimleri mevcuttur. Silikon kılıf ile birlikte verilecektir.

İSTEDİĞİM FİYAT: 400 TL dir ve pazarlık payı yoktur.

GG üzerinden satış yapılır ancak komisyon ve kargo alıcıya ait olur, İstanbul haftaiçi Mecidiyeköyden akşam saat 6 dan sonra Ümraniye de elden teslim yapılabilir.

Titiz kullandım alan kişi gayet memnun kalacaktır. Ürün JB lidir Restore edilip verilebilir.

ipad11.jpg

ipad22.jpg

ipad33.jpg

.

sa  hocam ben çocuga hediye olarak almak istiyorum fiyatınız sonmudu birde bunda sim kart takılıyormu  hayırlı satışlar

almak istesem kargo getirdiği zaman kontrol edebiliyormuyum ankaradayım saygılar

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.