Jump to content
fategitimat

Galatasaray ve Fenerbahçe için Tek Yürek Olalım...

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Sevgili sporsever kardeşlerim. Biliyorum ki Avrupa dendiğinde renk körü oluyoruz. Yarın Galatasarayımıza ertesi gün Fenerbahçemize Allah'ım güç kuvvet versin. Hep beraber sinerji oluşturalım ve şimdiden hayır dualarımıza başlayalım...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

her iki takımımızda turu atlayacaktır.

bir gsli olarak fb'ninde yenmesini ve bizi gururlandırmasını isterim....

Sent from my iPhone5 32gb using Forum Runner

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende Galatasaray lı olarak Fenerbahçe nin kazanmasını isterim. Yurtdışında oynayan her takım benim takımımdır. Kesinlikle ayırt etmem. Umarım Galatasaray Kazanır.

Sent from my iPod touch 4G using Tapatalk

tarihinde Pro.Leon tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Türkiye'deki ezeli rekabet, avrupada kendini ebedi dostluğa bırakmalı. Fakat bazı arkadaşlarımız görüyorum. Real Madrid'in Galatasarayımıza fark etmasını, Lazio'nunda Fenerbahçemizi yenmesini istiyorlar. Milli duygularını olmayan bu arkadaşlarımı esefle kınıyorum. Fanatik derecede Galatasaraylı olmama rağmen, perşembe günü tamemen Fenerbahçeliyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yalnız maçı Star tvnin falan vermiycek olması hiç hoş değil bence.. ne D smart mış arkadaş :) iki takımımızada başarılar diliyorum..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fanatik derecede Galatasaraylı olmama rağmen, perşembe günü tamemen Fenerbahçeliyim.

aynen ben de

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar gs maçını dsmart'dan izleyemiyeceğim malesef maçı izleyebileceğimiz net'ten bi kanal varmı iphone TV programları'da olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hahasport olabilir ama çok zor. Bir sen girmeyeceksin milyonlarca insan bağlanacak o zaman işkence olacak. Ver 5 - 10 lira bir kahvehaneye git. 2 de içeçek içersin tamamdır.

Sent from my iPod touch 4G using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Türkiye'deki ezeli rekabet, avrupada kendini ebedi dostluğa bırakmalı. Fakat bazı arkadaşlarımız görüyorum. Real Madrid'in Galatasarayımıza fark etmasını, Lazio'nunda Fenerbahçemizi yenmesini istiyorlar. Milli duygularını olmayan bu arkadaşlarımı esefle kınıyorum. Fanatik derecede Galatasaraylı olmama rağmen, perşembe günü tamemen Fenerbahçeliyim.

Kesinlikle öyle. Ben öyle diyen kişilerin amaçlarını anlayamıyorum o kadar düşmüşler ki bu durumdan zevk alıyorlar. Yazık gerçekten orda yenilen her golün aslında kendi kalelerine atıldığının farkında bile değiller. Inşallah her iki takımda ülkemizi daha iyi yerlere taşır... Allah yardımcıları olsun...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnanmazsınız belki ama kalp ritmim bugün daha hızlandı. Ya Rabbi Ülkem için hayırlısını ver...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!