Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
reinamartini

Adım adım Cydia

Rate this topic

Recommended Posts

cydia yi acinca essential ungrade uyarisi veriyor ve bazi packagelerin out of date oldugunu soyluyor.upgrade yapmadan once size bir danisiyim dedim...

Öncelikle detaylı açıklamadan dolayı teşekkür ederim.. Benim ir sorunum var.. Yaklaşıl 1 ay önce jb yaptırdım telefona.. Sorunsuz kullanıyordum, ancak 3 günden beridir cydia kilitlenmiş durumda.. Açtıgım zaman ''REPAIRING'' uyarısı veriyo, ve saatlerce herhangi bir işlem yapmadan kalıyo. Telefonu açıp kapatma dahil cok ugraşmama ragmen du sorunu çözemedim. Yardımcı olabilecek arkaşların destegini bekliyorum.. Telefonum 3gs 16 gb.. Selamlar..

Öncelikle detaylı açıklamadan dolayı teşekkür ederim.. Benim ir sorunum var.. Yaklaşıl 1 ay önce jb yaptırdım telefona.. Sorunsuz kullanıyordum, ancak 3 günden beridir cydia kilitlenmiş durumda.. Açtıgım zaman ''REPAIRING'' uyarısı veriyo, ve saatlerce herhangi bir işlem yapmadan kalıyo. Telefonu açıp kapatma dahil cok ugraşmama ragmen du sorunu çözemedim. Yardımcı olabilecek arkaşların destegini bekliyorum.. Telefonum 3gs 16 gb.. Selamlar..

Tekrar jb yapin.

cydia girince üstte downloading packages diyor ve o yazı ordan hiç gitmiyor cancel desem bişey olur mu ve sizce neden gitmiyor o yazı ?

gider dostum,paketleri indiriyor.

bende iguides source unu ekledim fakata eklemedi hata verdi ama hala her acilista hata veriyo sanki source eklenmis gubi cunku listede iguides gozukmuyo cydiada?

peki gitmesi için kaç saat beklemem gerekiyor,gider diyorsunda duruyor hala?

paket indirimibe göre bir kaç dakika süren bir işlemdir bu,sanırımki bir sorun oluşmuş,telefonu kapatıp açınız,en kesin yöntemdir,arada bende uygularım.

Kapatıp açtım yine değişen bişey yok ve cydia nın kendi uygulamalarından herhangi birini indirmek istediğimde unkown yazısı cıkıor ve altındada note: cannot locate package diyor onun altında da uzunca bi yazı var sizce bu ne anlama geliyordur;?

Kapatıp açtım yine değişen bişey yok ve cydia nın kendi uygulamalarından herhangi birini indirmek istediğimde unkown yazısı cıkıor ve altındada note: cannot locate package diyor onun altında da uzunca bi yazı var sizce bu ne anlama geliyordur;?

bir resim alıp koyarmısınız?

home ve powera anlık basın,sonra bilgisayarımdaki iphone dan alın .

özür dilerim arkadaşım konu yanlışlıkla kilitlenmiş,bu yolladıgın resimdeki ekran hata ekranı,her seferinde alabilirsin,okay diyip geçeceksin.

bende iguides source unu ekledim fakata eklemedi hata verdi ama hala her acilista hata veriyo sanki source eklenmis gubi cunku listede iguides gozukmuyo cydiada?

Guides source u kapanmadı mı, dostum ?

Saygılar...

source e iphoneyardım ı nasıl ekleyeceğim. ve igo yu yüklemeye çalışıyorum başka yerlerden devamlı hata veriyor. ekstradan başka bir program yüklemem gerekiyormu acaba biraz yeni sayılırım bu konularda... şimdiden tşkr ederim

source e iphoneyardım ı nasıl ekleyeceğim. ve igo yu yüklemeye çalışıyorum başka yerlerden devamlı hata veriyor. ekstradan başka bir program yüklemem gerekiyormu acaba biraz yeni sayılırım bu konularda... şimdiden tşkr ederim

repomuz su anda bakımda,az uygulama var,konudada zaten source eklemeyi gösterdim,source adresimiz repo.iphoneyardim.net

resimdeki temanın ismi nedir ?

Birde pilin yanındaki % göstergesi için hangi eklentiyi kurmak gerekli ?

resimdeki temanın ismi nedir ?

Birde pilin yanındaki % göstergesi için hangi eklentiyi kurmak gerekli ?

"kullanım" bölümünden açabilirsin.

merhaba

ben hackulo yu cydiadan indirdim ama tel ekranina gelmiyor nasil kullanacam ben o programi?

hackulo diye programmı varmış?

Kardes bu hangi tema. Cok guzelmis yaw. Lutfen temayi yazarmisin

dostum bu tema 3.x zamanlarında kullandıgım bir tema,konu içindede sorulmuştu sanırım,ve illaki paylaşmışımdır,konuyu bir karıştırmam gerek,biraz zaman alacaktır. bulursam linkini verecegim.

dostum bu tema 3.x zamanlarında kullandıgım bir tema,konu içindede sorulmuştu sanırım,ve illaki paylaşmışımdır,konuyu bir karıştırmam gerek,biraz zaman alacaktır. bulursam linkini verecegim.

Cok makbule gececek kardes.

Ayni konu icindemi

Kardes bu hangi tema. Cok guzelmis yaw. Lutfen temayi yazarmisin

buldum,yanlız benim linkler silinmiş,cydiadan hd apple olarak bulabilirsiniz.

arkadaslar cydia dan hicbisey yukleyemiyorum bikac gundur deniyorum hala olmuyo gunceleme hala devam etmektemidir yoksa sorun bende mi? thema yuklemeye calisiorm olmuyo mesela biri deneyebilir mi acaba sadece bende mi sorun anlamadim ki

birde installous yuklemedim onunla alakasi yoktur diye dusunuyorm?

cydia'ya cydia.beyouriphone.com reposunu ekledim ama görünmedi. sanırım kapanmış, ama cydia her açıldığında bu repo yüzünden bilmem ne hatası diye pop up çıkarıyor. bunu nasıl çözebilirim bir yöntemi var mı?

saygılar.