Jump to content
  • Üye ol
tugberkcelik

Yeni iPad 4G+ Wifi Jailbreak

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Arkadaşlar merhaba ben yarın evkurdan yeni bir iPad 4g Wifi alacağım size bazı sorularım var

-Jailbreak yapacağım bana hangi jailbreak i tavsiye edersiniz?

-Paralı uygulamaları beleşe hangi siteden indirebilirim?

-Bana yararlı Cydia Repolarını nereden bulabilirim (iOs Temaları uygulama kilitleme oyun hileleri vs.)

Yardımcı olabilir misiniz Teşekkür ederim şimdiden sevgili arkadaşlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostum sen once Jb i kur digerleri kolaydir, hangi jb i yapacaksin ona gelirsek senin alacagin ipad in ustundeki ios surumune gore hareket edeceksin

Bu arada dostum konuyu yanlis yerde acmissin burda acman gerekiyordu iPad Yardım (Soru Cevap), yani 138 mesajin olmus pek acemi sayilmazsin okadarini bilmen gerekirdi :)

tarihinde dogukano tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

haklısınız kardeşim kusura bakmayın bir sorum olacak size ben iPadı yarın alıyorum hiç iOs u kurmadan jailbreak yapabilirmiyiz acaba veya direk evais0n ile jailbreakleyebilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim. Sanırım iOs 6.1.3 ile gelecek

tarihinde tugberkcelik tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
haklısınız kardeşim kusura bakmayın bir sorum olacak size ben iPadı yarın alıyorum hiç iOs u kurmadan jailbreak yapabilirmiyiz acaba veya direk evais0n ile jailbreakleyebilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim. Sanırım iOs 6.1.3 ile gelecek

Kardes sana tavsıyem alacagn o guzel ıpad ı jaılbreak ıle hıc delme.bna gore ıpad a cok tweak gerekmıyorzaten kullanısı cok rahat ve işlevsel.amacın bedava uygulama yuklemekse pp25 ıle cıhazı hıc bozmadan yuklıyebılrsn. Bn sana yardımcı olurum bu konuda kardes hıc kafanı takma :)bunlar tabıkıde bnm dusuncelerım kararı vercek szsnz ..

Sent from my iPad 4 64 gb wifi + 4g white

using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu arada ıos kurmak derken ? Ios zaten kurulu gelıyorcıhazn ıcnde :)

using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bu arada ıos kurmak derken ? Ios zaten kurulu gelıyorcıhazn ıcnde :)

using Tapatalk

yani iOs 6.1 sürümünü kastettim Bu arada PP25 i nasıl yükleyeceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ediyorum şimdiden oyunlarda hile yapmak istiyorumda jb olmadan olmuyor sanırım bu yüzden jb yapmak istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dostum sen once Jb i kur digerleri kolaydir, hangi jb i yapacaksin ona gelirsek senin alacagin ipad in ustundeki ios surumune gore hareket edeceksin

Bu arada dostum konuyu yanlis yerde acmissin burda acman gerekiyordu iPad Yardım (Soru Cevap), yani 138 mesajin olmus pek acemi sayilmazsin okadarini bilmen gerekirdi :)

Konu kilitli....

Ve bu mesajdan sonra cevap yazan üyelere ayrıca teşekkür ederim....

Yanlışı görüp hala devam ettikleri için....

İphone 5 Tapatalk...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!