Jump to content
Apple iOS 12.4 Sürümünü İmzalamayı Durdurdu !
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
Kök3Bölü2

ALINIK İPHONE 4S ve İPHONE 5

Rate this topic

Recommended Posts

Düzenleme: telefonu aldık arkadaşlar teşekkürler.

Edited by Kök3Bölü2

Hayırlı işler

iPhone 5 alınır, iPhone 4 takaslı şekilde. Bu alternatifi de ekledim arkadaşlar. Güncel

Arkadaslar merhabalar. Kız arkadasım ve ben birlikte telefon değiştirmeye karar kıldık. Kendisi iPhone 4S ben ise iPhone 5 istiyorum. Ayrıca elimde bir adet iPhone 4 mevcut. Bunu da takasta kullanacagim. Alım satım sırasında tek tek almak degil de 2 telefonu birden almak istiyorum

Durum su ki 'BEYAZ' bir iPhone 4S ve 'BEYAZ' bir iPhone 5 almak istiyorum. 4S sıfır olursa daha iyi olur. 5 icin de geçerli tabi bu. Ama imkanım olmazsa 2. El tertemiz olursa da soeun yaratmam

İstenilen cihaz: sıfır iPhone 4S beyaz + iPhone 5 beyaz (sıfır olması öncelikli)

Eklenti: Takasta iPhone 4 kullanılacaktir

İkamet: Bursa Sakarya Bandırma

İletisim; 0542 714 01 66 (13:00 dan sonra gece 4 e kadar müsaitim) / tovbekar_hacker@windowslive.com / Twitter : @KamcukeLeyo

Cihazların 16 GB olması kafi. Hatta 8 GB 4S var mi bilmiyorum ama 4S 8 GB da olsa olur

Elkmdeki iPhone 4 u ise takasta kullanacagim demiştim. Ona gelirsek;

İohone 4 ABD den alınıp AT&T unlock yapıldı. Yani Simfree. Tr cihazdan farkı yok kısacası. Versiyonu 6.1.3 yanlis hatırlamıyorsam Eylül 2011 de alındı. Kuzenimin arkadaşından satın aldığım icin emin değilim. Kutusu vs mevcut. Surekli jelatin ile kullanıldı. Sadece kant metal kısımlarında; kılıf takip çıkarırken olusan saydam denecek parlak küçük izler mevcut. Cihaz 16 GB siyah

Bu telefonu takasta kullanıp üstte belirttiklerimi almak istiyorum.

Düzeltme : Şu da olabilir. iPhone 5 almak öncelikli işimiz. iPhone 5 için elimdeki bahsettiiği iPhone 4 ü takasta sayarsanız iPhone 5 i alabilirim. Yani 4S i ayrı düşünebilirz.

2. Bir ilan açmak istemedim bu nedenle buraya yazıyorum.

İp5 beyaz 64gb 1500

iPhone5'imden Tapatalk ile gönderildi.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.