Jump to content
  • Üye ol
mfurkanyazici

ipad kullanımı hakkında bilgi almak istiyorum

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

arkadaşlar bu tablet ne işe yarıyor çok merak ediyorum almayı düşünüyorum ama tereddüt ediyorum çünkü iphone 5 var mac te var gerek varmı acaba diye düşünüyorum tek sebebim mac in ağır olması ve taşıma zorluğu ama tablet alınca da istediğim herşeyi yapabilirmiyim diye endişeleniyorum.bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirm herekese teşekkür ederim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam oncelikle iPad ile ilgili her turlu sorunuzu iPad soru cevap bolumune acarsaniz hem sizin icin hemde forum icin daha iyi olacaktir.

Sorunuza gelirsek. iPad icin iPhone 5'in buyuk ekranli hali denilebilir. Hem mac'iniz hem iPhone 5'iniz varsa bence hiç gerek yok iPad almaya. Cunku iPad ile yapacaginiz herseyi rahat rahat iPhone ve mac ile yapabilirsiniz. Ama tabiiki yine tercih meselesi. Maddi olarak sizi zorlamayacaksa. Olsun bir tanede iPad'im olsun iPhone'da yaptigim seyleri daha buyuk ekranda daha rahat yapabileyim derseniz iPad'de alanilirsiniz.

Sent from my iPod touch 5 Blue using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence kesinlikle yeni iPad retina almalisiniz. Hazir almisken teknolojiyi yakindan takip etmek en iyisi olacaktir. Emin olun retina ekran çok sey degistiriyor. Ayrica siz şimdi buyuk ekranli bir cihaz kullanmak icin iPad almak istiyorsunuz. Yeni iPad alinki ekrani daha buyuk olsun daha güzel olsun. Ve bu arada almisken en kesinlikle en az 32GB almanizi tavsiye ederim. Ayrica 3G versiyonunuda almaniz sizin yarariniza olur. Ama internet her yerde lazim olmaz yada lazim oldugu zaman iPhone 5'ten iPad'e internet veririm derseniz sadece wifi modelinide alabilirsiniz. Ama kapasite olarak 32den asagi dusmeyin. Bu zamanda 16 GB iPhone'da bile yetmezken iPad'de kesinlikle yeterli olmayacaktir. Sonradan pisman olmamak icin dedigim gibi yapin (:

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bence kesinlikle yeni iPad retina almalisiniz. Hazir almisken teknolojiyi yakindan takip etmek en iyisi olacaktir. Emin olun retina ekran çok sey degistiriyor. Ayrica siz şimdi buyuk ekranli bir cihaz kullanmak icin iPad almak istiyorsunuz. Yeni iPad alinki ekrani daha buyuk olsun daha güzel olsun. Ve bu arada almisken en kesinlikle en az 32GB almanizi tavsiye ederim. Ayrica 3G versiyonunuda almaniz sizin yarariniza olur. Ama internet her yerde lazim olmaz yada lazim oldugu zaman iPhone 5'ten iPad'e internet veririm derseniz sadece wifi modelinide alabilirsiniz. Ama kapasite olarak 32den asagi dusmeyin. Bu zamanda 16 GB iPhone'da bile yetmezken iPad'de kesinlikle yeterli olmayacaktir. Sonradan pisman olmamak icin dedigim gibi yapin (:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yeni ipad lerde isinma sorunu var diye duydum dgrumu acaba ?

o kadarda önemli deyil bence Normal :)ipad 3 kullaniyorum super birsey :)

Sent from my iPhone 3gs ios 5.1.1(Jailbreak) using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yeni ipad lerde isinma sorunu var diye duydum dgrumu acaba ?

O kadar ısınma her cihazda var hocam. Sorun değil doğal birşey.

Samsung Galaxy S3'ümden Tapatalk2 ile gönderildi... (4G LTE)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!