Jump to content
Sign in to follow this  
dereboyu82

ıpad2 wifi olan bır cıhaz 3g ye cevırme

Rate this topic

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar

bu konu baslıgı belkı saçma olabılır belkı cogu kısı tarafından denenmıs vaya dusunulmus olabılır ama cok arastırma yaptım ama bır sonuca varamadım sımdık yaptıgım ınceleme ıle ılgılı sıze bıraz bılgı sunmak ıstıyorum ıpad2 wi-fi 16 gb ıle ıpad2 wi-fi 3g 16 gb arasında hiç bır fark yok sadece bırısıne sımkart takılarak 3g uzerınden ınternete gırılebılıyor tek fark bu iç kısmına geldigimizde ıse işlemcı anakart batarya wifi alıcıları hz butun ozellıklerı aynı kafamı karıstıran bır nokta su ben sımdık bır maceraya gırmeyı dusunuyorum pıyasadan bır adet sımkart slot flexsi alıp normal olan wi-fi modelı uzerıne takmayı dusunuyorum aklıma bıraz mantıklı gelıyor fakat aklımda bırsuru soru soru ısaretı var acaba wifi modelıne bu sım kart flexsı taktıgım zaman cıhazım otomatık tanırmı yoksa 3g olan modelın yazılımınımı wifi modelıne cakmam gerekıyor artı olarak wifi modelınde 3g alıcısı varmıdır ıkı anakarttı karsılastırdım tıpkısının aynısı :) fakat 3g alıcısı varmı yokmu emın olamadım kısacası herseyı aynı olan bu modellerın wifi olan modelıne ben simkart fleks kablosunu taksam ıs gorurmu bu konu hakkında fıkırlerınıze ve goruslerınıze ıhtıyacım var sımdıden yardımlarınız beklıyorum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Donanımsal olarak yorum yapamam ama 3gli olan yazılımı 3gsiz olana nasıl kurmayı planlıyorsunuz? İtunes kabul etmez. Redsnow vb. kabul edeceğini de hiç sanmıyorum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bu arada cevap vermeden önce bakmamıştım soru cevap bolumunu kullanmalisiniz biraz sonra kitlenir konunuz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

konu kitlenmiştir

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.