Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
samir555

ipad 3 ios 6.1.3(Jailbreaksiz)Whatsapp yükleme?

Rate this topic

Recommended Posts

Arladaslar ipad 3 6.1 jailbreakli kullaniyordum 7-8 ay kullandim sonra sorunlar cikti ipadde,ilexrat ve semirestore ile bulundugum surume restore yaptim fakat sorun ortadan kalkmadi,Mecbur kalıp 6.1.3 gectim.Şimdi Jailbreaksiz whatsapp yuklemek istiyorum.Nasıl yapa bilirim?bir yolu varmı?Şimdiden herkese teşekkürler.İyi forumlar

Maalesef kardo bir yolu yok bea jb bekliceksin artık ne zaman çıkarsa

.İphone 5'imden Tapatalk ile gönderildi...

Maalesef kardo bir yolu yok bea jb bekliceksin artık ne zaman çıkarsa

.İphone 5'imden Tapatalk ile gönderildi...

Eyvallah sagol

Whatsapp yüklü bir cihaz bul ve whatsapp hesabını o cihaza gir.Sonra itools ile whatsapp ın ipa yedeğini al.(yedek için iki seçenek olucak 1. Seçenek Back up apps. 2.Seçenek back up apps and their record) 2. Seçeneği seç masaüstünü seç masaüstüne whatsapp ın ipa dosyası gelicektir.2. Seçeneği seçmemizdeki amaç sadece whatsapp ı yedeklemiyor senin hesabınıda yedekliyor.Şimdi ipa dosyasını itools ile ipad ine yükle.Dediklerimi doğru yaptıysan whatsapp aktif bir şekilde senin hesabın giri olucak ve sorunsuzca ipad de kullanıcaksın.Kendi bulduğum bir yöntem alıntı değildir.4. Nesil ipad de ios 7 de sorunsuz kullanıyorum.Ben hesabımı jailbreak li bir ipad de girdim ve yedeği jb li ipad den aldım.Kendi cihazıma bu şekilde kurdum. Kolay gesin :)

Edited by halilkim

Whatsapp yüklü bir cihaz bul ve whatsapp hesabını o cihaza gir.Sonra itools ile whatsapp ın ipa yedeğini al.(yedek için iki seçenek olucak 1. Seçenek Back up apps. 2.Seçenek back up apps and their record) 2. Seçeneği seç masaüstünü seç masaüstüne whatsapp ın ipa dosyası gelicektir.2. Seçeneği seçmemizdeki amaç sadece whatsapp ı yedeklemiyor senin hesabınıda yedekliyor.Şimdi ipa dosyasını itools ile ipad ine yükle.Dediklerimi doğru yaptıysan whatsapp aktif bir şekilde senin hesabın giri olucak ve sorunsuzca ipad de kullanıcaksın.Kendi bulduğum bir yöntem alıntı değildir.4. Nesil ipad de ios 7 de sorunsuz kullanıyorum.Ben hesabımı jailbreak li bir ipad de girdim ve yedeği jb li ipad den aldım.Kendi cihazıma bu şekilde kurdum. Kolay gesin :)

Çok sağol kardeşim verdiyin önemli bilgiler için,inanki olursa yapa bilirsem size çok minnetdar olurum.Şimdi işdeyim eve gidince ilk iş hemen deneyip size cevabını yazarım.Eyvallah çok Sağol

Çok sağol kardeşim verdiyin önemli bilgiler için,inanki olursa yapa bilirsem size çok minnetdar olurum.Şimdi işdeyim eve gidince ilk iş hemen deneyip size cevabını yazarım.Eyvallah çok Sağol

Kardeş olursa net e upload et lin i buraya koy bende yükliyim

JB dediğimde justin biebır değil jailbreak gelenle olur.

Kardeş olursa net e upload et lin i buraya koy bende yükliyim

tmm kardeş

Whatsapp ın yedeğini aldığınız zaman bu yedek kişiye özel dir.YAni başka cihazda whatsapp hesabınızı girdiniz ve aktifleştirdiniz.Sonra itoolsdan whatsapp ın içindeki dosyalarla ipa yedeğini aldınız.Bunu kendi cihazınıza yüklediniz.Whatsapp diğer telefonda aktif olduğu için sizin ipad inizde aktifleştirme olmadan direk açılacaktır ve kullanıcaksınız.Bu whatsapp yedeğini başka bir kişiye verirseniz sizin whatsapp hesabınız açılır.Başka kişiye veridiniz mesela bu yedeği kendi cihazına yükler benim hesabımdan çıkar kendi hesabını girer diyceksiniz ama başka biri senin hesabından çıkabilir ama kendi hesabını giremez çünkü whatsapp her hesapta aktifleştirilmesi gerek.YAni sen başka birine whatsapp ipa dosyasını verdin oda ipad ine kursun diye.O kişide ipad ine kurdu senin hesabın açılcak tabi oda senin hesabından çıkacak çıktığı an desteklenmeyen cihaz uyarısı alır.

Şunuda belirtiyim sen iphone veya jb li bir ipad buldun içinde whatsapp yüklü.O whatsapp ı sil kendi itunes hesabını gir o cihaza ve kendi itunes hesabındaki whatsapp ı yükle.Sonra kendi whatsapp hesabını aktifleştir ve yedeğini ala.Yedek aldıktan sonra yedek aldığın cihazdaki whatsapp ı sil.Aksi taktirde her iki cihazda aynı itunes hesabından olduğu için çakışıklık söz konusu olucak.

Kardes dediyinin aynisini yaptim oldu cok tesekkur ederim,Allah razi olsun.Eyvallah cok sagol

Kardes dediyinin aynisini yaptim oldu cok tesekkur ederim,Allah razi olsun.Eyvallah cok sagol

Kardeş aklıma geldi whats app için ayrı bir itunes hesabı oluştursan 5 dk nı almaz banada lazım whats app itunes hesabı oluştur sıfırdan whats app ı indir ve işlemleri yapıp upload edermisin

Whats app'ın yedek alınacağı cihazda jb olmasına gerek yok. Fakat yedek alınan iphone ve ipad'in aynı sürümde olması gerekiyor. Farklı sürümden yedek alıp ipad'e yedeği attığımda çalışmadı fakat aynı sürüm cihazdan yedek alıp attığımda sorunsuz çalıştı.

Bu arada whats app'ınızı farklı herhangi bir cilhazda kullanırsanız ipad'deki whats app cihazınızla uygun değildir hatası veriyor. Bu durumda yedek alınan whats app'ı tekrar ipad'e yüklemeniz ve diğer cihazdaki whats app'ı kullanmamanız gerekir.

Çalışma ve bilgilendirme için teşekkürler.

asdgasdg, 13.08.2013 - 03:41 yazdı:

Whatsapp yüklü bir cihaz bul ve whatsapp hesabını o cihaza gir.Sonra itools ile whatsapp ın ipa yedeğini al.(yedek için iki seçenek olucak 1. Seçenek Back up apps. 2.Seçenek back up apps and their record) 2. Seçeneği seç masaüstünü seç masaüstüne whatsapp ın ipa dosyası gelicektir.2. Seçeneği seçmemizdeki amaç sadece whatsapp ı yedeklemiyor senin hesabınıda yedekliyor.Şimdi ipa dosyasını itools ile ipad ine yükle.Dediklerimi doğru yaptıysan whatsapp aktif bir şekilde senin hesabın giri olucak ve sorunsuzca ipad de kullanıcaksın.Kendi bulduğum bir yöntem alıntı değildir.4. Nesil ipad de ios 7 de sorunsuz kullanıyorum.Ben hesabımı jailbreak li bir ipad de girdim ve yedeği jb li ipad den aldım.Kendi cihazıma bu şekilde kurdum. Kolay gesin

hocam ben bu dediklerinizi bir bir uyguladım ama ios 6.1.3  olduğu için ios sürümünüz desteklemiyor diyor nasıl yapıcam onu anlatabilirmisiniz kaç gündür bununla uğraşıyorum telefon iphone 5 ios 6.1.3 telefonu sürüm yükseltmesi yaptığımda bok gibi oluyor nolur bir çözüm önerin.