Jump to content
  • Üye ol
aybarsarda

Beşinci Nesil iPad Görüntülendi

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Yılsonuna doğru tanıtılması beklenen yeni nesil iPad ile ilgili söylentiler başlamış durumda. Daha önce ön paneli sızdırılan beşinci nesil iPad'in bu sefer de arka kasasına ait olduğu düşünülen görseller paylaşıldı.

Çin menşeli bir sitenin Weibo sosyal ağı üzerinden paylaşmış olduğu görseller, 9.7 inç büyüklüğünde olması beklenen beşinci nesil iPad'in, daha kompakt bir yapıya sahip olacağını doğruluyor.

Makyajlanmış çerçevesi ile daha fazla kullanım kolaylığı sağlayan iPad 5'te, Retina 2 mi yoksa IGZO ekran mı kullanılacağı merak ediliyor.

Sızdırılan bu görsellerde gümüş kasalı bir iPad 5 görünüyor. Bunun beyaz renkteki iPad'in arka kasası olduğunu düşünüyoruz. Dilerseniz sizleri beşinci nesil iPad görselleri ile baş başa bırakalım.

http://static.shiftdelete.net/img/article_new/11376897797.jpg

http://static.shiftdelete.net/img/article_new/21376897812.jpg

(shiftdelete.net 'ten alıntıdır.)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

iPad 2 kullanıyorum çok mennunum allaha şükür. Multitasking çok iyi kullanabiliyorum işlemcisi hızlı. Apple ın sitesinde hala iPad 2 satılıyor (iPad 3 ile yeni seri Rev A modeli [ben kullanıyorum) iPad 3 eskitemedi iPad 2'yi. Bu Tasarım iPod Touch 5G gibi (bknz. iPad Mini). Orjinallik yok bence bu ciahzda. Hala iPad 2 çok revaçta fiyatı da çok uygun. Ama hadi hayırlısı ne diyelim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5. Nesil iPad`in 10.1 boyutunda olacağına kesin gözüyle bakılıyor zaten. Fakat sanırım 2014 başlarından önce çıkmaz. Retina olursa ekranı alınabilir.

Retina olmaz mı demeyin Apple ters köşe yapmayı seviyor. Biliyorsunuz 4. nesile kadar retina yapmadı adamlar. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla ben retina falan anlamam diyorum :) Fiyat uygun olursa büyük ihtimalle A6x veya A7 cipli de olursa alırız :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5. Nesil iPad`in 10.1 boyutunda olacağına kesin gözüyle bakılıyor zaten. Fakat sanırım 2014 başlarından önce çıkmaz. Retina olursa ekranı alınabilir.

Retina olmaz mı demeyin Apple ters köşe yapmayı seviyor. Biliyorsunuz 4. nesile kadar retina yapmadı adamlar. :)

iPad 3 retinalı ekranı var. iPad 4'ün adı yalnızca retina.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
iPad 3 retinalı ekranı var. iPad 4'ün adı yalnızca retina.

Aynen 3 tede var retina bende yeni ipad 2 aldim sirf internet icin almistim ama gercekten cok hosuma gitti retinasiz bile guzel

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!