Jump to content
Apple iOS 12.4 Sürümünü İmzalamayı Durdurdu !
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
hsankaya

alınık iphone 5

Rate this topic

Recommended Posts

beyaz öncelikli tercihimdir . özellikle kozmetik durumu benim için çok önemli bende iphone 3g var hala tek tük çizik var üzerinde . 

yurtiçi yurtdışı farketmez

fiyat olarak 16gb için 900-1100 aralığında

32gb için 1100-1200 civarında düşünüyorum .

şu an bitlisteyim bayramda izmire gideceğim izmir ve bitlise yakın illerden elden almayı düşünüyorum.

Edited by hsankaya

Umarım aradığınız kriterlerde bulursunuz ama çok öldürmüşsünüz fiyatları kanımca. üstüne şöyle bi 300 400 daha koyun derim :)

Umarım aradığınız kriterlerde bulursunuz ama çok öldürmüşsünüz fiyatları kanımca. üstüne şöyle bi 300 400 daha koyun derim :)

Katılıyorum. Telefoncular 4S cihaza 900 TL veriyor. Bu fiyat aralığında iPhone 5 bulmanız biraz zor. Tabi herkesin hesabı kendine göredir. Yazmaktaki amacım daha hızlı bulabilmeniz için.

Hayırlı satışlar

• Like 1

1750 14 ay garanti devam ediyor daha beyaz 16 gb dır olursa satarız size

1750 14 ay garanti devam ediyor daha beyaz 16 gb dır olursa satarız size

4s ile takas düşünürseniz pm atın görüşelim

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

4s ile takas düşünürseniz pm atın görüşelim

hocam bende 5s alacağım için satıyorum

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

hocam bende 5s alacağım için satıyorum

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Hayırlısı olsun kardeşim

1350 tlye Yurt Dısı Kayıtsız 0 Kutusunda Satıyolar Faturasıyla Acılmamıs Ilk Sız Acacaksınız Sahıbınden Bakın veya Istanbul Emınonu Fatıh Taraflarında Bence Kayıtsız Yurtdısı 2cı El Alacagına 0 Kayıtsız Kayıt Ettırısınız Mantıksız Ayrıca o fıyat 5 Satan Olmaz Ancak Orası Burası Dagılmıs Alına Bılır

Saygılar Sevgiler

1450ye birakirim cihaz 1 aylik yurtdisi kendim kaydettirdim elimle..Kozmetik yuz uzerinden 99 diyebilirim..

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

1350 tlye Yurt Dısı Kayıtsız 0 Kutusunda Satıyolar Faturasıyla Acılmamıs Ilk Sız Acacaksınız Sahıbınden Bakın veya Istanbul Emınonu Fatıh Taraflarında Bence Kayıtsız Yurtdısı 2cı El Alacagına 0 Kayıtsız Kayıt Ettırısınız Mantıksız Ayrıca o fıyat 5 Satan Olmaz Ancak Orası Burası Dagılmıs Alına Bılır

Saygılar Sevgiler

Adamlara gittiginde ellerinde olmadigini yada acilmis kutuyu sifir diye vermeye kalkiorlar onlara dikkat edin arkadaslar..

Adamlara gittiginde ellerinde olmadigini yada acilmis kutuyu sifir diye vermeye kalkiorlar onlara dikkat edin arkadaslar..

ben 3 senedir aliyorum eski bor tanidigimiz var 0 ve kutu posetini kendim yirtip aciyom sistemdende ime kontrol edip seri nosu ile apple uretim tarihe bakiyom sorunsuzdur ben orda bir cok sirket var sorun yok dikkatin iyi ama oyle dedigin seyi yapan esnaf degildir zaten

TapaTalk TaptaaTalk Gonderildi Saygilar ...

ben 3 senedir aliyorum eski bor tanidigimiz var 0 ve kutu posetini kendim yirtip aciyom sistemdende ime kontrol edip seri nosu ile apple uretim tarihe bakiyom sorunsuzdur ben orda bir cok sirket var sorun yok dikkatin iyi ama oyle dedigin seyi yapan esnaf degildir zaten

Inan ankarada bir kac ilan gordum gidiyorum adamlara yok diyor e ilan var diyorum o surekli var elimizde oldukca satiyoruz diyor..Bende soledigin sekilde telefon aliyorum alirken biraz salaga yatiyorum adamlar acilmis kituyu inan sifir diye vermeye calisiyor..Dikkatli olmak gerek

dogubank ist ugra bir bak derim ben okonuda tecrubeliyim sorun yok yurt disinda 1200 tl zaten

Yapiyorlar kardes yapiyorlar.

8 senedir bende ticaret ve telefonla ugrasiyom okuyorum calisiyorum yapmiyolar degil yapiyolar az uyanik olursan sorun olmaz ben tel aldim ip 5 15 gun once uretilmisti seri nodan bakyorsun zaten telefon posetini applin yaptigini anlarsin alta her hangi bir iz yoktur bizimkiler apple gibi poset yapamiyor malesef :)) bu bir kismi

1350 64gb var

iPhone5'imden Tapatalk ile gönderildi.

Edited by ByGeo

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.