Jump to content
Apple iOS 12.4 Sürümünü İmzalamayı Durdurdu !
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
s040410041

alınık iphone 5 siyah beyaz farketmez

Rate this topic

Recommended Posts

ıyı gunler arkadaslar..iphone 5 arıyorum siyah yada beyaz farketmez yurtdısı da olabılır yurt ıcı de ama kayıtlı olması sart pasaportun onaylı olması sart ve cızıksız olmalı.. kutu ıcerıgı tam olmalı.. fiyat yazarsanız ırtıbata gecerız.. hayırlı gunler..

Beyaz 16 gb 14 ay saha garantisi devam ediyor 1700 tl

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Beyaz 16 gb 14 ay saha garantisi devam ediyor 1700 tl

1700??  butceyı asar tskler

Hayırlı alış verişler

Beyaz çiziksiz sıfır gibi pasaport kayıtlı amerika cihazı 6 aylık simfree tam kutu aksesuarları orjinal kutusunda 1600 tl

Beyaz çiziksiz amerika cihazı 4 ay önce garantiden değişti sıfır ayarında 32 gb 1650 tl ve tabiki kayıtlı

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

1 hafta oldu değişeli kaydı vardır İphone 64gb siyah 600€ oda 1600tl civarına geliyor.

Iyi forumlar.

degısmıs cıhaz ıstemıyorum arkadaslar daha once basıma geldı kendı cıhazım degıstı ve bır turlu duzen tutmadı.. verecegım max fıyat 1300 dur tabı kı cızıksız olmak ve kayıtlı olmak kosulu ıle. tsk ler sımdıden

merhaba ingiltereden londra apple storedan alınma kendi pasaportuma kayıtlı simfree cihazım var siyah renk iphone 5 16GB apple store faturası kutusu kulaklığı ve data kablosu tamdır. kayıtlı olduğunu btk nın sitesindende teyit edebiliriz. kasımın 4 ünde askere gidiyorum kısa dönem kullanamaycağım için satmayı düsünüyorum ilgilenirseniz 1399 lira :)

degısmıs cıhaz ıstemıyorum arkadaslar daha once basıma geldı kendı cıhazım degıstı ve bır turlu duzen tutmadı.. verecegım max fıyat 1300 dur tabı kı cızıksız olmak ve kayıtlı olmak kosulu ıle. tsk ler sımdıden

O zaman iyi alışverişler.

Iyi forumlar.

1 hafta oldu değişeli kaydı vardır İphone 64gb siyah 600€ oda 1600tl civarına geliyor.

Iyi forumlar.

Sen araba galerisinde mi çalışıyorsun yoksa emlakçı da mı Ayhan :):P

Temizinden 1000 lira :)

Sen araba galerisinde mi çalışıyorsun yoksa emlakçı da mı Ayhan :):P

Temizinden 1000 lira :)

900 ver üstü kalsın ;)

üstat merhabalar bende siyah 16 gb iphone 5 var ilanımda mevcut almak isterseniz yardımcı olabilirim.

16 gb iphone 5 beyaz sıfır cizikli sıfır hatalı ilanımdan resimlerine bakabilirsiniz görüşmek isterseniz pm atın

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.